Świąteczne klimaty czyli Święta dla każdego

Święta to czas rodziny, bliskości, mikołajowych prezentów – my piszemy o tym wszystkim

Bez kategorii

Kilka słów z Laponii

Kilka miłych słów od Świętego Mikołaja ucieszy każdego, bez względu na wiek. Co ważne, często to dorośli, a nawet z pozoru twardzi mężczyźni potrzebują ich dużo bardziej niż dzieci. Wśród wielu stresów i obowiązków życia codziennego serdeczny list może wzruszyć, sprawić, że poczujemy się ważni i potrzebni. O czym mowa? Wszystko wyjaśniamy poniżej. Zachęcamy do lektury!

List od Świętego Mikołaja dla każdego Pana

mikołaj z laponii

Choć kobiety to słaba płeć, często to właśnie mężczyźni czują się zagubieni i zazwyczaj dużo bardziej potrzebują kilku słów wsparcia i otuchy. Co więcej, drobna pochwała może podnieść ich samoocenę i sprawić, że będą góry przenosić!

Zapracowany, nie mający czasu na odpoczynek, zestresowany – właśnie w takich słowach możemy opisać wielu mężczyzn. Mężczyźni – i to właśnie na nich dziś się skupimy, tak samo jak kobiety bardzo martwią się domem i utrzymaniem rodziny, choćnie zawsze o tym mówią. Warto więc zrobić im niespodziankę i pokazać, że widzimy nie tylko ich wady, ale również starania. Jak tego dokonać? W tym z pewnością pomoże nam Święty Mikołaj.

Pochwała z Laponii

Wiele firm, wśród których wymienić możemy firmę Elfi, zajmuje się przygotowywaniem listów od Świętego Mikołaja. Listy są personalizowane i zaopatrzone w piękną złotą pieczęć. Co możemy napisać w takim liście? To już sprawa indywidualna – mogą to być najszczersze wyznania, pochwały, jak również półżartobliwe upomnienia czy delikatne zwrócenie uwagi na wady drugiej połówki.

Propozycje treści listu z Laponii dla mężczyzny

Tutaj mamy wiele pomysłów na ciekawą treść, która jednocześnie pomoże nam rozwiązać drobne problemy w naszym związku. W liście Święty Mikołaj może pochwalić adresata za cierpliwość w czasie zakupów z ukochaną, ale jednocześnie przypomnieć, że miejsce brudnych talerzy jest w zmywarce, nie na stole czy biurku. Mikołaj może również wspomnieć, że telewizor to dobro wspólne, w związku z czym mężczyzna mógłby się nim od czasu do czasu podzielić.

W liście można również wspomnieć, jak bardzo doceniamy to, że nasz mężczyzna troszczy się, by rodzinie niczego nie zabrakło, pracuje dodatkowo, rezygnując z odpoczynku i, że zawsze możemy na niego liczyć. Propozycji jest naprawdę dużo.

Na koniec

Choć niektórzy twierdzą, że tradycyjne listy odeszły do lamusa i już dawno ustąpiły miejsca e-mailom, my uważamy, że kilka słów napisanych na kartce, zapakowanej w piękną kopertę, którą przynosi nam listonosz jest po prostu czymś wyjątkowym, w szczególności, jeśli w liście będą znajdować się same dobre słowa i to napisane przez samego Świętego Mikołaja.

Do dzieła!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *