Świąteczne klimaty czyli Święta dla każdego

Święta to czas rodziny, bliskości, mikołajowych prezentów – my piszemy o tym wszystkim

Bez kategorii

Listy od Mikołaja dla dziewczynek i nastolatek

Szukasz pomysłu na fajną niespodziankę dla córeczki, małej siostrzenicy czy kuzynki? A może chcesz pozytywnie zaskoczyć nastolatkę? Podpowiadamy, że list od Świętego Mikołaja będzie idealnym upominkiem niezależnie od pory roku.

Listy od Mikołaja dla dziewczynek i nastolatek

Niespodzianka od Mikołaja

Pięknie zapakowany list i to jeszcze list, w którym znajdziemy kilka miłych słów od Świętego Mikołaja ucieszy każdego. Za pomocą takiego listu można przekazać młodym damom pochwałę czy też pogratulować dobrych wyników w szkole. Święty może również delikatnie upomnieć adresatkę listu i powiedzieć, na jakie kwestie powinna zwrócić uwagę.

Listy dla dziewczynek

Chyba każda młoda dama uwielbia niespodzianki, w szczególności jeśli jest to niespodzianka od Świętego Mikołaja. Za pośrednictwem takiego listu można przekazać dziecku wiele cennych nauk, jak również pochwała, a także drobnych uwag. Wśród szablonów listów dla dziewczynek wymienić możemy takie tytuły jak Pluszaki i kucyki, Zamiana ról, Gwiazdka z nieba, Gwiezdny pył, Magiczny eliksir, Pamiętnik dobrych uczynków, Skoki w obłoki, Kuchnia Anastazego.

W liście Mikołaj może powiedzieć, jak ważne jest, by nasza mała dama jadła warzywa, sprzątała pokój czy dzieliła się swoimi zabawkami z rodzeństwem. W kwestii edycji i treści listu nie mamy żadnych ograniczeń.

Listy dla nastolatek

List od Mikołaja dla nastolatki może spełniać również funkcję wychowawczą. Mikołaj może przekazać nastolatce, która właśnie wkroczyła w okres buntu, że życie towarzyskie i malowanie paznokci nie należą do priorytetowych kwestii. Opowiedzieć o tym, jak istotne jest nauka, rozwój i zdobywanie nowych umiejętności, zachęcić do rozsądnego planowania każdego dnia. Oczywiście list od Mikołaja ma być przede wszystkim miłą niespodzianką, nie może więc zabraknąć w nim miłych słów – Święty może pochwalić nastolatkę, za to, że chętnie pomaga innym, dba o porządek w pokoju czy też za to, że bardzo dobrze radzi sobie z matematyką.

Wśród dostępnych szablonów listów dla nastolatki możemy wymienić listy pod tytułem Kocha, nie kocha, Mała lekcja, Super list. Każdy z listów można w dowolny sposób spersonalizować i stworzyć fajną treść, która będzie w 100% pasowała do naszej nastolatki.

Na koniec

List od Świętego Mikołaja będzie wspaniałą niespodzianką dla kobietki w każdym wieku. Aby zamówić taki list, wystarczy kilka chwil – warto też wspomnieć o tym, że zakup listu nie generuje wysokich kosztów – za list w wersji Standard zapłacimy około 17-19 złotych, natomiast za list w wersji Gold 27-30 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *