Świąteczne klimaty czyli Święta dla każdego

Święta to czas rodziny, bliskości, mikołajowych prezentów – my piszemy o tym wszystkim

Bez kategorii

Szablony listów od Świętego Mikołaja

List od samego Świętego Mikołaja musi być ciekawy i podobać się małemu odbiorcy. Taki list powinien więc być napisany prostymi słowami, ale przekazywać wartościową treść. Efly – pomocnicy Świętego Mikołaja, stworzyły różne szablony, które ułatwią rodzicom personalizację tego wyjątkowego listu.

Szablony listów od Świętego Mikołaja

Listy od Mikołaja

Szablony listów zostały podzielone na kategorie, wyróżnić tutaj możemy listy dla dziewczynki, dla chłopca, dla nastolatków, a nawet dla dorosłych czy listy firmowe. Treści zostały dostosowane do wieku odbiorców

List dla dziewczynki

Listy dla dziewczynki to jedna z dostępnych kategorii listów. Znajdziemy tu szablony listów pod tytułem Pluszaki i kucyki, Mały skarb, Gwiezdny pył, Pamiętnik dobrych uczynków, Skoki w obłoki, Kraina z baśni i wiele innych.

W liście Mikołaj może pogratulować dziewczynce tego, że była grzeczna, że pomaga rodzicom, koleżankom i kolegom czy też tego, że ma w szkole dobre oceny. To oczywiście nie koniec, Mikołaj może opowiedzieć też o tym, jak ważne są marzenia, że powinna mieć dobre serduszko, że  musi zrozumieć, że czasem rodzice mogą być za bardzo zmęczenia na zabawę.

Taki list na pewno sprawi wielką radość każdej młodej damie.

List dla chłopca

Kolejna kategoria listów od Świętego Mikołaja to listy dla chłopca. Wśród szablonów wyróżnić możemy listy pod tytułem: Rudolf w potrzebie, Będę grzeczny, Śnieżne ścieżki, Trele morele pomysłów tak wiele, Ach te ciasteczka, Reniferowy galop i wiele, wiele innych.

Tak samo jak w przypadku listów do dziewczynki, Mikołaj może pochwalić małego odbiorcę za to, że był grzeczny, za dobre oceny w szkole, czy też za to, że bardzo ładnie sprząta swoje zabawki.

Święty może również  opowiedzieć historię z morałem, wspomnieć, jak ważna jest prawdziwa przyjaźń, że warto pomagać innymi i nigdy nie wolno kłamać.

To zaledwie niewielka część propozycji. Rodzice mogą dowolnie edytować treść, tak, aby jak najbardziej pasowała do ich pociechy.

Przygotowanie takiego listu zajmie kilka chwil, a sprawi ogromną radość dziecku i będzie dla niego wspaniałą pamiątką na wiele lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *